תקנון האתר ותנאי שימוש באתר

תנאי שימוש באתר "אירוע פיקס"

תקנון השימוש באתר הנ”ל נכתב בלשון זכר אך האמור בו מתייחס לשני המינים

קדימון

אתר " אירוע פיקס " בכתובת fix-event.co.il (להלן "האתר") ובנוסף, שימוש בפלטפורמות תומכות כגון במספרי טלפון שונים ובחשבונות פייסבוק/אינסטגרם/ וואטסאפ/מייל/אחר השייכים לחברת אירוע פיקס (ע.מ 200652535) ומשמשים כפלטפורמה לשיווק דוכני מזון לאירועים, השכרת מכונות מזון ומכירת מוצרים נלווים למכונות, מכירת מכונות יד שניה.

הסכם זה ייצוגי עבור " אירוע פיקס " והנך מוזמן לקחת בו חלק בכפוף להסכמתך לתנאי השימוש אשר יפורטו להלן בנוסף השימוש באתר זה על כל תכניו והשירותים המוצעים בו, הורדות של קבצים, מדיה כגון תמונות וסרטונים והתכנים השונים המוצעים לקהל המבקרים עשויים להשתנות מעת לעת או בהתאם לסוג התוכן.

בעת פניה/רכישה/סגירת עיסקה דרך האתר, הלקוח מקבל על עצמו ומסכים עם כלל התנאים שיובאו כאן.

הנהלת האתר שומרת לעצמה הזכות לעדכן את תנאי השימוש המוצגים להלן מעת לעת וללא התראה או אזכור מיוחד בערוצי האתר השונים.

האתר מתחיל הרצה בינואר 2022 למשך כשלוש שנים לכל הפחות, במידה וישנה שגיאה או חוק שבו האתר לא עמד על הלקוח לעדכן את בעלי האתר בכתובת המייל rafibl1988@gmail.com ובעלי האתר יתקנו ויטפלו בבעיה בהקדם האפשרי.
כפי שנאמר, האתר בהרצה ועל הלקוח לוודא שכל זכויותיו מתקיימות לפני הרכישה. בעת הרכישה הלקוח מאשר את סעיף זה ואת התקנון ולא תהא ללקוח שום עילת תביעה זולת משלוח מייל לבעל האתר לתיקון הטעות.

קניין רוחני

האתר כמו גם כל המידע שבו לרבות עיצוב האתר, קוד האתר, קבצי מדיה לרבות גרפיקות, סרטונים, תמונות, טקסטים, קבצים המוצעים להורדה וכל חומר אחר אשר מוצג באתר שייכים במלואם לאתר הנ"ל ומהווים קניין רוחני בלעדי של אתר "אירוע פיקס" ואין לעשות בהם שימוש ללא אישור כתוב מראש מאתר "אירוע פיקס".

בנוסף אין להפיץ, להעתיק, לשכפל, לפרסם, לחקות או לעבד פיסות קוד, גרפיקות, סרטונים, סימנים מסחריים או כל מדיה ותוכן אחר מבלי שיש ברשותכם אישור כתוב מראש.

בהתאם לסעיף 27א לחוק זכות יוצרים – אנו מכבדים זכויות יוצרים ועושים מאמץ לאתר את בעלי הזכויות בצילומים שמגיעים לידינו ולבקש רשות שימוש. אם זיהיתם באתר צילום בו אתם בעלי זכויות יוצרים, אתם רשאים לפנות אלינו ולבקש לחדול משימוש בו, באמצעות כתובת המייל RAFIBL1988@GMAIL.COM

תוכן האתר

אנו שואפים לספק לכם את המידע המוצג באתר ללא הפרעות אך יתכנו בשל שיקולים טכניים, תקלות צד ג או אחרים, הפרעות בזמינות האתר. ולכן איננו יכולים להתחייב כי האתר יהיה זמין לכם בכל עת ולא יינתן כל פיצוי כספי או אחר בשל הפסקת השירות / הורדת האתר.

קישורים לאתר חיצוניים אינם מהווים ערובה כי מדובר באתרים בטוחים, איכותיים או אמינים וביקור בהם נעשה על דעתכם האישית בלבד ונמצאים בתחום האחריות הבלעדי של המשתמש באתר.

התכנים המוצעים באתר הינם בבעלותם הבלעדית של " אירוע פיקס " ואין לעשות בהם שימוש אשר נועד את האמור בתקנון זה (ראה סעיף 3) למעט במקרים בהם צוין אחרת או במקרים בהם צוין כי זכויות היוצרים שייכים לגוף חיצוני. במקרים אלו יש לבדוק מהם תנאי השימוש בקישור המצורף ולפעול על פי המצוין באתר החיצוני לו שייכים התכנים.

ניהול משתמשים ומבקרים באתר

הנהלת האתר שומרת לעצמה את הזכות לחסום כל משתמש ובין אם על ידי חסימת כתובת הIP של המחשב שלו,

כתובת ה – MACID של המחשב שלו או אפילו בהתאם למדינת המוצא ללא צורך לספק תירוץ אשר מקובל על הגולש.

צוות האתר / הנהלת האתר יעשה כל שביכולתו להגן על פרטי המשתמשים הרשומים באתר / מנויים הרשומים באתר.

במקרים בהם יעלה בידיו של צד שלישי להשיג גישה למידע, מוסכם בזאת כי לגולשים, משתמשים וחברים באתר לא תהא כל תביעה, טענה או דרישה כלפי צוות האתר " אירוע פיקס ".

גילוי נאות

באתר זה עשוי לעשות שימוש בקבצי קוקיז (במיוחד עבור משתמשים רשומים ומנויים) ובממשקי סטטיסטיקה פנימיים בכדי לשמור תיעוד סטטיסטי אנונימי של גולשים וניתוח תנועת הגולש/ים, הרגלי גלישה באתר וניתוח קליקים וזמן שהייה. בכל העת ולבד מאשר גולשים המחוברים לאתר המידע הנשמר הוא אנונימי לחלוטין ואין בו את שם הגולש או כל פרט מזהה אחר.

אזור שיפוט

בעת שאתם עושים שימוש באתר ובמקרה בו התגלעה כל מחולקת אתם מסכימים להלן כי האמור לעיל נמצא תחת סמכות השיפוט הבלעדי של החוק הישראלי תוך שימוש במערכת בתי המשפט הישראליים בלבד במחוז רמלה/לוד.

רכישת מוצר באתר

האתר מאפשר ללקוחות קנייה נוחה, קלה ובטוחה של המוצר באמצעות האינטרנט.

המחיר המופיע באתר בצמוד לכל מוצר הינו מחיר המוצר העדכני. האתר רשאי לעדכן מעת לעת את מחירי המוצרים המוצעים לרכישה באתר, ללא קשר למועד ביצוע רכישה באתר, וללא צורך בהודעה על כך.

הרכישה באתר הינה באמצעות כרטיס אשראי או בכל אמצעי תשלום אחר המופיע בעמוד התשלום.

האתר רשאי בכל עת לשנות את מגוון המוצרים המוצעים לרכישה באתר, להחליפם להמעיט מהם, להוסיף עליהם, וכן לשלול זכות רכישה באתר על פי שיקול דעתו וללא כל הודעה או התראה מוקדמת.

מדיניות החזרות וביטולים

ביטול עסקה יעשה ע”פ חוק הגנת הצרכן תשמ”א-1981 ובהתאם למדיניות האתר.

כל ביטול יעשה באמצעות שליחת הודעה מפורטת למייל שלנו המוצג בדף הצור קשר ויש להתקשר לוודא שהמייל הגיע לאחר שליחתו.

במידה ואירוע פיקס לא תוכל לספק את המוצר מכל סיבה שהיא, תיידע את הרוכש ותציע אלטרנטיבות בעת האפשר. אך לא תשא באחריות לכל נזק שיגרם כתוצאה מכך. לבקשת הלקוח יוכל במקרה זה לקבל החזר כספי על רכישת המוצר.

מוצרים נלווים – החזר, שינוי או ביטול הזמנת מוצרים נלווים יתאפשרו בהחזר כספי, זיכוי או בהחלפה בטווח זמן של עד 14 יום לאחר קבלת הלקוח את ההזמנה ובתנאי שהמוצר יוחזר באריזתו הסגורה ללא כל שימוש.

עמדות מזון לאירועים – מדיניות ביטולים בהתאם להסכם שייחתם עם החברה.

השכרת מכונות מזון ומתנפחים – סגירת תאריך להשכרת ציוד/מכונה דינה כדין סגירת עיסקה. ניתן לבטלה בהחזר מלא עד כשבעה ימי עסקים קודם יום האירוע. לאחר מכן, כשלושה ימים לפני האירוע 50% החזר. ביטול 48 שעות קודם האירוע דינו כדין השכרה  מלאה והלקוח מחוייב במחיר מלא.

מכונות יד שנייה למכירה – לאחר בדיקה בעת מכירת הציוד, אין אחריות כלל ואין אפשרות לבטל את העיסקה/לקבל החזר לאחר שהמכונה יצאה משטח המחסן.

התשלום יוחזר בניכוי 5 אחוז או 100 ש"ח הנמוך מבניהם.

דמי משלוח שהלקוח שילם לא יוחזרו.

במידה והמשלוח נשלח על חשבון “אירוע פיקס” ינוכו דמי המשלוח מההחזר המגיע ללקוח.

ציוד שיוצר/הוזמן/יובא במיוחד ללקוח או שנעשו בו שינוים עבורו לא ניתן להחזיר.

מכירה

מכירת ציוד תעשה בקניה פיזית של הלקוח בהזמנה דרך האתר/טלפון. מסירת המוצר תתבצע באיסוף עצמי או במשלוח. “אירוע פיקס” אינה נושאת באחריות בשל כל תקלה שתגרם ע”י חברת השליחויות.

אישור להזמנה יתבצע עד 3 ימי עסקים בהם החברה רשאית לבטל את ההזמנה או חלק ממנה ולבצע החזר כספי ללא פיצוי נוסף

התנאים לביטול הזמנה יהיו בכפוף להוראות חוק הגנת הצרכן, התשמ"א-1981.

השכרה

"אירוע פיקס" בודקת את הציוד להשכרה ומחזיקה בציוד איכותי בלבד.

יובהר כי השימוש במכונות מיועד לשימוש סביר בלבד וצריך להיעשות בזהירות ורק על ידי מי שכשיר לכך ולאחר שהבין כיצד יש לשנע ו/או לתפעל/ לעשות כל שימוש שנדרש בציוד המושכר.

כל נזק שיגרם בתקופת ההשכרה משימוש לא נכון של השוכר (הלקוח/ה) ו/או צד ג’ שאינה נובעת מבלאי סביר שנגרם משימוש סביר הינה על אחריות השוכר.

כל נזק שיגרם לשוכר לרבות עקב אי תקינות המכונה מכל סיבה שהיא, לא יפוצה השוכר בפיצוי  מצד המשכיר (“אירוע פיקס”) עבור שום נזק שנגרם לשוכר מלבד עלות ההשכרה של אותה מכונה תקולה בלבד  (פיצוי מקסימלי ככל שיהיה)

השכרת מתנפחים ללא מפעיל

כפי שמצוין בכל תמונה של מתנפח, בהשכרת מתנפחים ללא מפעיל אין כיסוי ביטוחי ולכן הלקוח המזמין מאשר שהוא האחראי הבלעדי לכל נזק חיצוני או גופני או כל תביעה שתופנה לחברת 'אירוע פיקס'.

משלוח

המשלוח יעשה ע”פ צורת המשלוח שנבחרה ע”י הלקוח בעת ההזמנה. באם לא ניתנה אפשרות בחירה לסוג המשלוח- בוצע המשלוח בהתאם לשיקול דעתה של “אירוע פיקס"

היה והמשלוח לא הגיע בזמן הקצוב ע”פ התחייבות “אירוע פיקס” יוכל הלקוח להחזיר את המוצר ולקבל את כספו במלואו בחזרה (כל עוד עשה זאת תוך 3 ימים מקבלת המשלוח)

אירוע פיקס לא תשפה ו/או תפצה את הלקוח בשום פיצוי בגין נזק שנגרם בגין איחור המשלוח ו/או טעות בהזמנה

לקוח שהכניס כתובת לא נכונה(לרבות כל מידע רלוונטי אחר בצורה שגויה) ו/או לא היה זמין  לניסיון  המסירה של השליח , תוחזר החבילה ל”אירוע פיקס” והלקוח יחויב בדמי המשלוח*. (יתכן וחברת השליחויות תבצע ניסיון מסירה נוסף ללא עלות ע”פ שיקול דעתה) בעת החזרת החבילה ל" אירוע פיקס ” הלקוח יוכל לקבל החזר כספי עבור המוצר בלבד ובקיזוז דמי ביטול כחוק ובניקוי דמי משלוח*. משלוח נוסף יעשה לאחר תשלום משלוח נוסף.  *דמי משלוח=עלות המשלוח ל”אירוע פיקס” תחול גם במקרה בהם הלקוח לא הוסיף תשלום עבור המשלוח

חברת המשלוחים ו/או אירוע פיקס רשאים לדרוש כי המזמין יקבל את המוצר בעצמו בהצגת ת.ז ו/או כרטיס אשראי ממנו שולם לצורך זיהוי. וכן להתנות מסירת החבילה בחתימת המזמין שקיבל את המוצר.

משלוחים לישובים קטנים ומרוחקים

המשלוחים ישלחו בהתאם לאופציה שתבחר ע”י הקונה בעת ההזמנה. אפשרויות השילוח עשויות להתעדכן מעת לעת ובהתאם למדיניות המשלוחים המוצגת באתר. ישנם חברות משלוחים שאינם מגיעים ליישובים קטנים, מרוחקים או מבודדים. במקרה כזה יש ליצור עמנו קשר טלפוני על מנת לבחון את אפשרויות השילוח לביתכם.

לקוח שהזמנתו לא התקבלה עד לתום מועד האספקה נושא באחריות לעדכן את החברה בכך באמצעות מייל/טלפון עד 21 ימי עסקים מרגע ההזמנה.

יום עסקים הינו ימים ראשון עד חמישי

יום ההזמנה לא יספר כיום עסקים לצורך עיבוד ההזמנה. יום עסקים לאחר ההזמנה יחשב כיום עסקים ראשון

הזמנות תתקבלנה עד השעה 17:00 והזמנות שיתקבלו לאחר מכן יעובדו למחרת ויום העסקים הראשון יחל 2 ימי עסקים לאחריו

אירוע פיקס עושה כל מאמץ על מנת לשלח את החבילות מהר ככל הניתן. אירוע פיקס אינה אחראית לעיכוב הנובע משירות השליחים ולא תשא בשום פיצוי ו/שיפוי עבור נזק שנגרם עקב עיכוב זה.

אספקת הזמנות תתאפשר בתחומי מדינת ישראל בלבד.

החברה לא תהא אחראית לכל איחור ו/או עיכוב באספקה ו/או אי-אספקה, שנגרמה כתוצאה מכוח עליון ו/או מאירועים שאינם בשליטתה.

הערות נוספות

ייתכן שהפניה תועבר לקולגות בתחום כדי לתת מענה מקיף במידה ואנו תפוסים – בפניה לאתר אתם מאשרים שיפנו אליכם להצעות נוספות ובמידה ואתם לא מעוניינים, עליכם לציין זאת בפניה.

הפרסום בגוגל וחברות אחרות לעיתים מבוצע באופן אוטומטי/ ע"י אנשי מקצוע שאינם מודעים למחירים ולכן ככל ויהיו שגיאות משמעותיות במחיר (35% פחות מהמחיר הנכון) אנו נתקן את השגיאה ולא נוכל לבצע את העסקה.

מכונות יד שניה ומחירם תלוי במלאי הזמין באותו רגע במחסני החברה והפרסום הוא להשראה בלבד.

תודה רבה ומקווים שתהיה לכם חוויית קניה נעימה 😊

דילוג לתוכן